«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

      01 червня на базі стадіону «Металіст» у місті Харкові відбулися фінальні змагання обласного фестивалю  «Мама, тато, я – спортивна сім’я»,  в яких беруть участь родини Харківської області. Сахновщинську громаду на обласних змаганнях представляла дружна родина Дудник: тато – Сергій (пенсіонер Міністерства внутрішніх справ), мама – Яніна (стоматолог) та дочка – Яна (учениця Сахновщинського ліцею №1).
       Поєднавши спорт, розваги та здорову конкуренцію, фестиваль став гарною нагодою родині Дудник провести час разом, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Адже за щоденними клопотами ми іноді пропускаємо повз увагу найцінніше. Тому на першому плані як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей.
       Тож змагання стартували і учасники гайнули здобувати перемоги у веселих естафетах: «Комбінована естафета», «Сімейна переправа», «Спритна», «Дружна родина». У підсумку батьки та діти подарували собі хвилини незабутньої радості. Учасники заходу були нагороджені подарунками від організатора фестивалю – Харківського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

       Своїми враженнями про фестиваль поділилася мама Яна: «Ми задоволені, що взяли участь в змаганнях. Це нас згуртувало, додало драйву, а найголовніше – ми подарували своїй дочці Яночці такий насичений день. Звісно, ми хотіли перемогти, але конкуренція занадто висока. Ми все робили разом, підтримували один одного, мотивували, достойно пройшли всі естафети, і це наша головна перемога».

       До слів Яни можна лише додати, що переможених цього дня не було, адже всі без виключення отримали заряд позитиву. Буде що згадати!

Головний спеціаліст відділу освіти,
культури, молоді та спорту
Сахновщинської селищної ради                                         Віталія Дудка

No Comments

Post A Comment