«Магічне сяйво храмів книг»

        Кожного року до нас, бібліотекарів, приходить професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Тож з нагоди свята духовної скарбниці людства та бажання познайомити з оселею розуму й мудрості юне покоління, 24вересня 2021 р. працівники Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії  завітали до учнів 8–А класу (24 чол.) КЗ «Сахновщинського ліцею № 2» та провели для них бібліотур найцікавішими бібліотеками світу «Магічне сяйво храмів книг».

        Діти, слухаючи розповідь та переглядаючи, підготовану заздалегідь, відео презентацію, мали нагоду  познайомитися з найнеймовірнішими архітектурними творіннями – бібліотеками  різних куточків планети: Велика Британія – Бодліанська бібліотека Оксфордського університету, Данія – Королівська бібліотека Данії, Австрія – Бібліотека Адмонтського абатства, Італія – Національна бібліотека святого Марка, Німеччина – Штутгартська міська бібліотека, Білорусь Національна бібліотека Білорусі, Китай – Бібліотека Ліюань та багато інших. Крім того, учасники заходу дізнались чимало цікавого про історії заснування, створення деяких бібліотек, найвідомішу та найпершу книгозбірню світу та багато іншого. А для того, аби закріпити отримані знання, бібліотекарями був організований конкурс: розділившись на дві команди, діти мали на швидкість розгадати кросворд бібліотечної тематики. До речі, із завданням всі учні справилися на відмінно, за що отримали від бібліотекарів солодкі призи.

        Ми щиро дякуємо бібліотекаркі шкільної бібліотеки місцевого ліцею № 2 Наталі Анатоліївні за, як завжди, теплий прийом у своїй затишній бібліотеці, яку також можна сміливо додати до нашої добірки найгарніших та найцікавіших бібліотек. Дозвольте привітати Вас, бібліотекарів нашого району  і всіх, хто просто любить і шанує книгу та читання, з наступаючим святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Професія бібліотекаря є дуже складною, і, вірю, такою ж важливою для суспільства. Бажаємо всім, хто носить це горде звання, добра, здоров’я й позитиву, плідної праці, крокувати в ногу з часом і навіть трохи попереду, завжди бути креативними в роботі та щирими з людьми й бути певними, вони обов’язково віддячать Вам тим самим!

 

No Comments

Post A Comment