Культурно-мистецький простір до Дня захисту дітей в центральному парку Сахновщинської громади.

     Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. 31 травня в переддень свята в центральному парку селища панувала по-справжньому особлива атмосфера для діток та їх батьків і кожен міг собі знайти локацію по душі.

     Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

   На дітлахів чекали:

– художня зона, де всі охочі могли намалювати картину та розмістити її на спільній виставці картин. А також переглянути малюнки від вихованців КЗ «Сахновщинська дитяча музична школа»;

– майстер-класи для дітей та аквагрим від КЗ «Сахновщинський будинок дитячої та юнацької творчості»;

– ігрова зона від Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії;

– волонтерське об`єднання «Сонячні квіти» та благодійний фонд «Серця незламних» пригощали солодкою ватою, попкорном, дитячим мохіто та проводили збір коштів на потреби Збройних сил України;

– фотозона з пожежною технікою, яку підготував особовий склад 55 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області.

     Супроводжувались розваги концертом з 25 номерів, підготовленим працівниками КЗ «Сахновщинська централізована клубна система»  та талановитими дітками громади.

    Після всіх розваг на дітей чекало безкоштовне морозиво від Сахновщинської селищної ради та солодкі подарунки від благодійного фонду «Серця незламних».

   В цей день під звуки української пісні всі пристуні були зігріті теплими дитячими посмішками. Велика дяка нашим захисникам за можливість жити та творити.

No Comments

Post A Comment