Кубок голови Сахновщинської селищної ради з міні-футболу

     27 серпня на стадіоні “Колос” відбувся традиційний турнір з міні- футболу на Кубок Сахновщинського селищного голови, присвячений Дню Незалежності України.
Цього року в ньому взяло участь 7 команд Сахновщинської громади, які за жеребом були розділені на дві підгрупи. У першій змагалися команди : “Рух”(вихованці місцевого ДЮКФП “Олімп”), “Україна” (с.Огіївка) та команда Сахновщинської селищної ради, а в другій : “Прогрес” (с.Лигівка), “Спарта” (с.Катеринівка), “Байрактар” (с.Лебедівка) та “Куми” (смт.Сахновщина).
      За підсумками матчів у підгрупах, в першому півфіналі огіївчани переграли катеринівців з рахунком 2:0, а в другому команда селищної ради перемогла команду “Куми” з рахунком 1:0.
      У матчі за третє місце “Куми” виявилися сильнішими за “Спарту” 2:1, та стали бронзовими призерами турніру.
      А у фіналі основний час матчу закінчився з рахунком 1:1 і для визначення переможця довелося виконувати серію пенальті. І тут “фортуна посміхнулася” гравцям з с.Огіївка, які переграли в післяматчевій лотереї команду Сахновщинської селищної ради.
Після закінчення турніру селищний голова Володимир Суєцький привітав усіх присутніх зі святом, подякував гравцям за чудову гру на футбольному полі та згадав про наших хлопців, які зараз захищають нашу Батьківщину від окупантів, та завдяки яким ми можемо проводити спортивні заходи. 
Потім Володимир Володимирович нагородив команди-призери кубками, медалями та грамотами відповідно до зайнятих місць, а  кращих гравців у номінаціях: кращий воротар – Какадій Олександр (селищна рада), кращий захисник – Козуб Вадим (“Спарта”), кращий нападник – Боюка Роман (“Україна”) та кращий бомбардир – Кобець Іван (“Куми”), нагородив пам’ятними статуетками.
Футбольні традиції на Сахновщині продовжуються. Все буде Україна!!!
З повагою, Володимир Яцина.
No Comments

Post A Comment