«Краса і велич символів держави»

       Є дати, які укріплюють нації, виражають дух свободи народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься цей день -прийняття нашої Конституції. Це одне із самих «молодих» свят сучасної України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий і героїчний шлях.

    25 років тому  ,28 червня  1996 року,спираючись на багатовікову історію українського державотворення та виражаючи суверенну волю народу, був прийнятий і затверджений Верховною Радою основний Закон незалежної держави – Конституція України.

        25 червня 2021 року в Сахновщинській публічній бібліотеці відбулася година спілкування «Краса і велич символів держави». На захід була запрошена начальник відділу «Сахновщинського бюро правової допомоги» Людмила Клімова ,яка розповіла присутнім про основні права громадянина України.  Про першу Конституцію Пилипа Орлика та цікаві факти розповіли працівники бібліотеки Лариса Клименко та Тетяна Шамота, вони і презентували  присутнім  книжкову виставку «Конституція – основний закон нашого життя». Розміщена література на якій дає відповідь на питання, якою ця держава повинна стати і її героїчний шлях.

       Сьогодні під синьо-жовтим прапором, під охороною золотого тризубого Герба живе й розвивається нова Україна, яку ми з вами любимо, будуємо, у якій будуть жити наші діти й онуки. Зі святом Вас ,дорогі українці!!!

No Comments

Post A Comment