«Кожен має значення»

      Радує, що останнім часом інклюзивність у нашій країні стає дедалі зрозумілішою нашому суспільству. Адже воно розуміє важливість доєднання всіх людей, які зіштовхнулися зі страшною реальністю певної хвороби, до життя соціуму та адаптування умов життя відповідно до їхніх потреб. Що ж до інклюзивності у книжках, то вона також має бути природною та очевидною. Адже саме вони здатні закладати у дитячий світогляд  сприйняття світу, модель поведінки, а ще навчають дітлахів розуміти та сприймати одне одного та світ в цілому без стереотипних упереджень.

     Я дуже рада, що маю чудову родину, добрих друзів та турботливий колектив нашої дитячої бібліотеки, що завжди підтримають та допоможуть. Так спільними зусиллями та коштами була змайстрована й декорована нова книжкова полиця, де зручно розмістилася добірка інклюзивної літератури(до речі така має функціонувати постійно у кожній дитячій бібліотеці) для діток з особливими потребами «Кожен має значення». Така література орієнтована на позитивне сприйняття інвалідності та у загальному розумінні просто особистої різноманітності. Вона створена для людей/дітей з особливими освітніми потребами: книжки шрифтом Брайля, тактильні, з використанням піктограм, книжки-картинки та ін.

     Друзі, дуже дякую за те, що Ви є, за те що є небайдужими людьми та допомагаєте чим можете нашому дитячому закладу! Разом ми зможемо все й точно зробимо нашу бібліотеку трішечки кращою!

No Comments

Post A Comment