Конституція – оберіг нашої держави

      З нагоди відзначення  26-ї річниці Конституції України для сахновщан і гостей громади всі заклади культури підготували тематичні заходи: цікаві книжкові виставки, тематичні екскурсії, літературні композиції присвячені Основному Закону країни.

      З 24 червня по 30 червня в краєзнавчому музеї діє тематичний куточок «Права дитини в Конституції України».

      Вшановуючи Конституцію, фахівці Сахновщинської публічної бібліотеки 24 червня 2022 р. підготували виставку-дату «Головний закон нашого життя», донесли в онлайн-режимі до користувачів правовий відеокомпас «Основний Закон держави».

       28 червня в імпровізованій українській світлиці проведено марафон прав і свобод від комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система». Сахновщани взяли участь у марафоні, де ділилися думками та почуттями, що для них означає #Моя_Конституція, розказували про права та свободи кожного українця, а також представляли своє бачення її важливості, виконання та дотримання у суспільстві. В обговоренні взяли участь: голова Сахновщинської селищної ради Володимир СУЄЦЬКИЙ, заступник голови Олександр КОБА, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО, фахівець сектору «Сахновщинська БПД» Людмила КЛІМОВА, староста Новоолександрівського старостинського округу Сергій БОНДАРЕНКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, керівники комунальних закладів культури громади.

      Сьогодні, 28 червня директорка музею Ніна ПРЯДКО провела цікаву тематичну екскурсію «Історія Конституції  України».

    В житті кожної людини є такі святі і безцінні речі, як: батьківська хата, вогник родинної любові, пам’ять про предків, повага до законів твоєї держави, знання звичаїв та обрядів рідного народу. Щоб по-справжньому пізнати свій рідний народ, необхідно вивчати його історію, мову, культуру, знати свої права та виконувати свої обов’язки. Саме сьогодні нам необхідно зрозуміти велич нашої культури, її довічний гуманізм, щиру гостинність, щоб спрямувати свої вчинки на утвердження української духовності та перемогу над ворогом.    Культурний фронт в строю, разом з нашими захисниками, робимо свій вклад у загальну перемогу нашої країни!

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст відділу

освіти, культури, молоді та спорту                                     Віталія ДУДКА

No Comments

Post A Comment