У актовій залі Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії організовано книжкову виставку «Щит і меч України»

     6 грудня, в Україні відзначають 30-у річницю з дня створення національних Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон “Про Збройні Сили України”. День Збройних Сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Та насправді історія становлення та розвитку нашого українського війська сягає кількох століть і тісно взаємопов’язана з усіма історичними етапами існування України.

      У актовій залі Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії організовано книжкову виставку «Щит і меч України», приурочену саме до цієї важливої дати й присвячену мужнім захисникам Батьківщини. Ви зможете доторкнутися до  історії виникнення українського війська від часів козаччини й до сьогодення, ознайомившись із історичною та художньою літературою відповідної тематики.

      Шановні воїни, служителі й захисники рідної неньки України, вітаємо вас зі святом – днем Збройних сил України! Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, а вашим родинам добробуту, міцного здоров’я та всіляких перемог!  Щиро дякуємо вам за те, що ви є, за вашу силу  і волю, за мир та захист України! Ваш подвиг житиме вічно, адже саме ви – слава, гордість й міць нашої держави!

No Comments

Post A Comment