Книжкова виставка «Що відкриває золотий ключик»

       Бібліотекарі Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії твердо переконані у тому, що казка займає одне із провідних місць у розвитку маленької дитини. Вона формує уявлення про добро та зло, справедливість, сміливість, чесність, а також виховує правильне ставлення до негативних людських якостей: хитрощів, брехливості, боягузства…

        Отож з 23 жовтня, до уваги наших маленьких користувачів книжкова виставка, розміщена у фойє бібліотеки «Що відкриває золотий ключик». Познайомившись із нею ви дізнаєтесь чи просто згадаєте  вічну історію, талановито розказану чудовим письменником Олексієм Толстим. Її головний герой, дерев’яна лялька Буратіно, « дурник із дріб’язковими думками», та  насправді — добрий і світлий, довірливий, відкритий світу і повний співчуття до інших людей і ляльок. Буратіно щиро намагається допомогти тим, хто потребує допомоги, любить пригоди, завжди веселий, і незважаючи на те що він «трохи дерев’яний» — а що поробиш, коли його вирізали зі звичайного поліна! — знаходить справжніх друзів і зрештою приходить до своєї мрії.

        Головний герой казки  “Золотий ключик, або Пригоди Буратіно” на власному досвіді переконався в тому, що дітям обов’язково треба навчатися у школі для того, щоб бути розумними і не губитися перед життєвими труднощами. І ви, юні друзі, приходьте аби поринути у надзвичайні пригоди  казкового героя Буратіно, і просто тому, що наші цікаві й повчальні казки страшенно сумують за вами! З нетерпінням чекаємо на вас!

No Comments

Post A Comment