Книжкова виставка для дошкільнят та діток перших-п’ятих класів «Сторінки казок»

       Працівники Сахновщинської дитячої бібліотеки філії знають, що читати казки надзвичайно  приємно. Адже вони сіють зерно доброти й мудрості у серцях наших дітей. У казках все так само, як і у дорослому світі, тільки виражено на доступній для дитини мові. Казка формує образне мислення, розвиває фантазію, стимулює творчий потенціал.  Наша буденна реальність постає в доступних для дитячого розуміння образах, з’являється чітка й зрозуміла межа між добром та злом. Крім того, читання казок є ще й дуже корисним, сприяє розвитку мовного апарату, вчить бути добрими й активними. На прикладі казкових героїв дитина вчиться розв’язувати проблеми, знаходити вихід із важкої ситуації.

      У фойє Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії представлена чудова книжкова виставка для дошкільнят та діток перших-п’ятих класів «Сторінки казок», що присвячена її величності казці та Дню Іллі Муромця – билинного богатиря, який є героєм безлічі переказів, народних казок та мультфільмів (щороку святкується 1 січня). Вона подарує кожному мандрівку у чарівні казкові світи, знайомлячи вас із кращими казковими шедеврами, створеними мудрістю різних народів та  кращими казкарями світу. Ми із нетерпінням чекаємо великих і маленьких читачів, адже казки люблять абсолютно всі.

       Бібліотекарі нашої бібліотеки із задоволенням допоможуть вам підібрати казку, враховуючи вік дитини. Казки із складним сюжетом і великою кількістю дійових осіб краще залишити для дітей старшого віку. Дітям молодшого віку піде на користь читання коротких, легких і добрих казок. Отож, відкладіть буденні справи та обов’язково  відвідайте нашу книжкову виставку, і отримайте нагоду провести чудовий час разом із добрими, перевіреними часом, казками у захоплюючих подорожах неймовірними світами!

 

No Comments

Post A Comment