Клубні працівники Сахновщинської громади долучилися до ТЕСТУВАННЯ НА ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ

     Цифрова грамотність працівників культури – це запорука успішної цифровізації країни. Однак вміти просто користуватися смартфоном чи ноутбуком і мати доступ до інтернету – ще не означає володіти цифровою грамотністю. Здатність орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та користуватися нею відповідно до власних потреб, використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку – ось що таке цифрова грамотність.

     Ми – СУЧАСНІ КЛУБНІ ПРАЦІВНИКИ, тому намагаємося крокувати в ногу з часом та швидко реагувати на зміни у цифровій неформальній освіті. Це корисно і в повсякденному житті, і в професійній клубній діяльності.

     Нещодавно завідувачі сільськими клубами-філії, інші працівники клубних закладів Сахновщинської громади успішно пройшли Національний тест на цифрову грамотність, організований Міністерством цифрової трансформації України на онлайн-платформі Дія. Цифрова грамотність.

     За результатами тестування клубні працівники отримали СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ (В1) цифрової грамотності та РІВЕНЬ ВИЩЕ СЕРЕДНЬОГО (В2), що підтверджують іменні сертифікати. Це дуже хороший результат, враховуючи відстутність у більшості клубних закладах необхідного технічного забезпечення.

     Тест на цифрову грамотність пройшли:

  – завідувачі Аполлонівським, Великобучківським, Бондарівським, Володимирівським, Гришівським, Дубовогрядським, Красноярським, Катеринівським, Новодмитрівським, Шевченківським, Олійниківським, Сугарівським, Тавежнянським, Костянтинівським, Новочернещинським сільськими клубами-філіями;

  – керівники художні Катеринівського, Новодмитрівського і Великобучківського сільських клубів-філій;

  – заступник директора та інженер-програміст Комунального закладу “Сахновщинська централізована клубна система”.

   Питання не з легких! Долучайся до проходження тестування на цифрову грамотність за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram

  Самоосвіта теж на часі. Працюємо на перемогу!

 

No Comments

Post A Comment