Клубні працівники нагороджені почесними грамотами з нагоди професійного свята

     З нагоди професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівники комунального закладу “Сахновщинська централізована клубна система” та сільських клубів-філій були нагороджені почесними грамотами і подяками від Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Сахновщинської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради, КЗ “Сахновщинська централізована клубна система”.

      Почесною грамотою від Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності нагороджено заступника директора КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” Яриніча Олега Валерійовича.

     Грамотою від Сахновщинської селищної ради за 20-річну працю у галузі культури, вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності громади нагороджено директора КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” Осипу Антоніну Віталіївну.

     Грамотою від Сахновщинської селищної ради за плідну працю у галузі культури, перемоги та участь у творчих конкурсах і фестивалях нагороджено завідуючу сектором з культурно-освітньої роботи та організації дозвілля КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” Дейко Катерину Михайлівну.

    Грамотою від відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради за високу професійну майстерність, збереження та популяризацію національних традицій нагороджено завідувача Лебедівським сільським клубом-філією Левченка Володимира Анатолійовича.

      Грамотою від відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради за наполегливу сумлінну і творчу працю, активну громадську позицію, збереження та популяризацію національних традицій нагороджено завідуючу Тавежнянським сільським клубом-філією Шикітку Лесю Олександрівну.

     Грамотою від КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” за вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності Огіївського старостинського округу, збереження культурної спадщини рідного краю нагороджено завідуючу Огіївським сільським клубом-філією Приходько Ганну Віталіївну.

     Грамотою від КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” за вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності Новоолександрівського старостинського округу, участь і перемоги у творчих конкурсах і фестивалях завідуючу Новодмитрівським сільським клубом-філією Проценко Тетяну Василівну.

Вітаємо!

З повагою, клубні працівники КЗ «Сахновщинська ЦКС».

No Comments

Post A Comment