ГРАН – ПРІ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «ВЕСНЯНЕ СУЗІР’Я»

    Нещодавно були підведені підсумки Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Весняне сузір’я», засновником якого є Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» за підтримки уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки, Міністерства культури Республіки Болгарія.

      Метою конкурсу є відродження, збереження і розвиток національних культур, розкриття нових талантів, підтримка і розвиток творчих здібностей, обмін творчими досягненнями та встановлення нових творчих контактів та ін. У дистанційному, благодійному двотуровому конкурсі «Весняне сузір’я» вік учасників був не обмежений, тема номерів була довільна.

     Від Сахновщинської громади участь у Міжнародному конкурсі в номінації народні майстри взяла жителька села Сугарівське Валентина ТОПУЗЛІЄВА. ЇЇ роботи з джуту високо оцінило професійне журі та присудило нашій землячці Гран-прі у жанрі народно-прикладне мистецтво.

    Щиро вітаємо пані Валентину з перемогою в конкурсі, бажаємо творчого натхнення, досягнення нових вершин! І довгоочікуваної Перемоги нам усім!!! Все буде Україна!

No Comments

Post A Comment