Футбол в Краснограді

       29 жовтня 2022 року в Красноградському ФОКу відбулася товариська зустріч з футболу серед ветеранів 45+ присвячена захисникам і захисницям України. На футбольному майданчику зустрілися ветерани ФК “Колос” Сахновщина та ФК “Факел” Красноград.
        Перед початком змагань згадали наших мужніх захисників і захисниць які загинули захищаючи рідну землю від ворога та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Право першого удару по м’ячу надали Єгору Столярову, сину Дмитра Столярова який зараз боронить нашу країну. 
       Гра виявилася запеклою та напруженою але все ж таки сахновщинські спортсмени цього разу виявилися сильнішими, та вибороли перемогу з рахунком 3:0. 
       Організатори також нагородили кращих гравців у складах обох команд. Так, кращими у складі сахновщан стали Іван Бурлаченко та Костянтин Кущ, який доречі, того дня святкував свій День Народження.  
        Товариська зустріч з футболу відбулася з ініціативи Олександра Найдюка,  за сприяння міського голови Світлани Кривенко та Почесного президента Благодійного фонду ім. Івана Михайловича Гулого Євгена Третякова.
 Дякуємо за запрошення!!! 
 Віримо в перемогу та ЗСУ!
 Слава Україні!!!
No Comments

Post A Comment