Футбол на вихідних

   24 вересня, в рамках Європейського тижня спорту, який проводиться кожного року з 23 по 30 вересня на стадіоні “Колос” відбувся футбольний матч між ветеранами Сахновщини та Кегичівки, у віковій категорії 45+.
      Господарі досить впевненно розпочали матч і на початку другого тайму були попереду 4:0, потім провелизаміни своїх лідерів, можливо зарано повірили в перемогу і кегичани цим скористалися. Вони зрівняли рахунок та перевели гру до додаткового часу. І там вже розпочалася гра “нервів”, напруження було максимальним і ніхто не хотів поступатися, наче це був фінал чемпіонату світу. І тут на м’яч кегичан, сахновщинські ветерани відповіли двома взяттями воріт суперника та вибороли перемогу з рахунком 6:5.
     Організаторами та вболівальниками були визначенні кращі гравці у складі обох команд. Так кращим у господарів став Олександр Терещенко, а у гостей – Володимир Махотка, які і отримали пам’ятні подарунки.
Після закінчення матчу всі куштували смачну польову кашу та гарячий чай, згадували перепетії матчу та домовлялися про подальші спільні зустрічі на футбольних майданчиках. Також дякували нашим захисникам за змогу проводити змагання.   
    Спорт – це сила, витримка та впевненність у власних силах не дивлячись на вік спортсмена. Все буде добре! Все буде Україна !!!
No Comments

Post A Comment