Дирекцією комунального закладу «Сахновщинська публічна бібліотека» проведено об’їзди сільських бібліотек-філій та надано методичну допомогу

    17.05; 21.05; 28-29.05. 2024 р. здійснено планові виїзди  бібліотечних фахівців-кураторів у складі: директора КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» Любові ВОЛОШИНОЇ, завідувачки організаційно-методичного відділу КЗ «Сахновщинська ПБ» Ніни ПЕРЕЦЬ, завідувачки відділу комплектування та обробки літератури КЗ «Сахновщинська ПБ» Лариси ІГНАТЧЕНКО до сільських  книгозбірень. В ці дні вдалося побувати у двадцяти трьох сільських бібліотеках.

    17 травня перебували в Аполлонівській, Бондарівській, Володимирівській, Лебедівській, Лигівській та Орільській СБФ. Варто зазначити, що в період з останніх візитів до зазначених читалень сталися певні позитивні зміни: поновилася наочність, актуалізувалися фонди, помітна креативність  соціокультурної діяльності.

          Продовжився культурний рейд бібліотечних фахівців Сахновщини  до сільських читалень 21 травня. З робочими візитами завітали до Багаточернещинської, Великобучківської, Гришівської, Огіївської, Сугарівської та Тавежнянської  бібліотек. Слід додати, що кожна книгозбірня  впізнавана, неординарна, має своє обличчя.

          28 травня кураторами  ключової книгарні громади було відвідано наступні бібліотеки: Дубовогрядську, Катеринівську, Надеждинську, Новодмитрівську, Новоолександрівську. Хочеться відмітити, що ці бібліотеки мають щедрі інформаційні матеріали з краєзнавства, привабливо і естетично оформлені цікаві локації, тематичні куточки з військово-патріотичного виховання, де поєднано тематичну літературу з військовою атрибутикою.

          29 травня згідно плану методичної роботи адміністрацією та спеціалістами  бібліотечної спільноти громади здійснено виїзди в села до Костянтинівської, Мар’ївської, Новочернещинської, Олійниківської, Чорнолозької та  Шевченківської СБФ. Треба замітити, що бібліотеки вразили  прекрасною виставковою колекцією вишитих рукотворів, яскраво оформленими книжковими виставками, тісною і плідною співпрацею бібліотек з місцевими клубними закладами, масштабом волонтерської діяльності, пожвавленням роботи в онлайн-контенті, належним рівнем підготовки  та оприлюднення в соціальних мережах  онлайн-заходів.

Під час зустрічей в бібліотеках надано фахову методичну допомогу: роз’яснено стосовно  виконання окремих планових результативних показників, електронної системи моніторингу публічних бібліотек, оновлення матеріальної та технологічної бази із стимулюванням благодійництва і меценатства,  спектру пошуку грантів, реалізації соціальних проектів, психологічної адаптації потерпілих від війни, підвищення кваліфікаційного рівня.

 

Директор КЗ «Сахновщинська ПБ»                                                         Любов ВОЛОШИНА

No Comments

Post A Comment