«Допомогти так просто!»

      Сьогодні є люди поруч із нами, які, здається,  на своїх плечах тримають цілий світ. Це люди, що роблять надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців та тих, хто опинився в важкій життєвій ситуації і потребує допомоги  – це волонтери.

       13 грудня Сахновщинська дитяча бібліотека-філія спільно із сектором  «Сахновщинського бюро правової допомоги» – Людмилою КЛІМОВОЮ, запросили старшокласників місцевого ліцею №1 на інформаційну годину добра із красномовною назвою «Допомогти так просто!», приурочену до Дня волонтерства та Дня захисту прав  людини. Захід складався з кількох блоків: інформаційний, де запрошені гості та учні дізналися про волонтерський рух в Україні, його суть та  історію виникнення, про відомих українців, що безкорисливо творили добрі справи  та про юридичні засади волонтерства, наприклад: як вірно оформити власну волонтерську організацію у юридичній площині. Крім того на заході були  присутні шановні волонтери нашої громади,  що не словом, а ділом доводять свою небайдужість і завжди піклуються про дітей, дорослих, та навіть друзів наших менших – засновниця й голова благодійного фонду «Серця незламних», що на  даний момент займається збором коштів для закупівлі і доставки гуманітарної допомоги для ЗСУ та ВПО – Руслана КОРІННА та учасниця команди небайдужих людей «Добра справа» Наталя КОШЛЯК, яка разом зі своєю командою дівчат одягає наших бійців у теплі зручні речі власного пошиву та організовує збір та передачу всього необхідного нашим бійцям на фронт.  Вони розповіли присутнім про справжні реалії волонтерської діяльності, які знають з власного досвіду, про історію виникнення своїх благодійних організацій,  організацію збору  необхідної цільової допомоги, надзвичайно важливу роль волонтерства під час війни та багато іншого.

     Практичний блок заходу представляв собою майстер-клас з виготовлення окопних свічок (що, крім їх звичайного призначення, володіють ще й цілющими антисептичними та імунно-стимулюючими властивостями, адже зроблені з натурального бджолиного воску) для наших захисників, у якому із задоволенням взяли участь і школярі, і запрошені шановні гості – волонтери. Адже думка про те, що кожна маленька добра справа невпинно наближає нашу ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ надихала й зігрівала серця всіх присутніх.

     Щиро дякуємо Руслані КОРІННІЙ, чиї добрі справи говорять самі за себе, за смачні й корисні смаколики для учасників заходу та чудовий подарунок для нашої дитячої книгозбірні – книгу «Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою» Роба Кемпа та Пола Блоу, що  розповість своїм читачам про важливі вчинки справжніх героїв та доведе, що бути добрим справді круто! Крім того висловлюємо величезну подяку всім, хто надав допомогу у зборі необхідних матеріалів для майстер-класу для школярів та ще раз нашим шановним волонтерам, за добру, щиру та змістовну бесіду, що, віримо, обов’язково вкладе потребу постійно робити добрі справи у юні серця наших дітей – майбутнього могутньої, сильної й вільної держави України.

 

No Comments

Post A Comment