До Дня Соборності України Сахновщинська громада долучилася до Всеукраїнського флешмобу «Ланцюг єдності»

    22 січня Україна відзначає День Соборності – свято єдиної (соборної) української держави. В цей день у 1919 році під час проголошення Акту Злуки українських земель, здійснилися мрії, для яких жили і за які помирали захисники України. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні нам знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.

    З нагоди державного свята – Дня Соборності України, працівники культури Сахновщинської громади долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Ланцюг єдності». Також, в день проведення флешмобу, завдяки співпраці з волонтерами освітньої фундації, вдалося підтримати дітей та молодь різних соціальних категорій.

    Працівниці Сахновщинського будинку культури виготовили понад 100 штук жовто-блакитних янголів-охоронців для наших захисників та захисниць. Обереги освятили та передали до трьох волонтерських осередків Сахновщини. А безстрашні волонтери громади доставили янголів-охоронців на передові позиції в різних напрямках.

    Клубні працівники громади в День Соборності України плели маскувальні сітки, проводили майстер-класи, долучалися до тематичних флешмобів та вітали односельців онлайн-концертами.

    Працівники КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» організували книжкову виставку «Соборність душ наших», що діє в читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки із 16.01.2023 р. В Сахновщинській дитячій бібліотеці-філії організовано історично-патріотичну виставку «Моя Україна – єдина країна» та патріотичний арт-флешмоб з любов’ю намальованих дитячих малюнків.

    Працівники КЗ «Сахновщинський краєзнавчий музей» організували  тематичну виставку «Україна єдина», що діє в Сахновщинському краєзнавчому музеї із 16.01.2023 р. Лебедівською філією КЗ «СКМ» 19 січня проведено благодійний марафон «Разом до перемоги», мета якого збір коштів на підтримку ЗСУ.

   Україна продовжує боротьбу за незалежність. Соборність – мета Перемоги. Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну! Україна соборна!

No Comments

Post A Comment