«Діти з вдячністю!» – свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

     «Діти з вдячністю!» – під таким гаслом пройшло сьогодні свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Сахновщинській громаді. Для дітей підготували 8 локацій на відкритому просторі з кількістю учасників та глядачів до 50 осіб на кожній локації. На малечу сьогодні чекали заходи, на яких вони могли з користю провести свій вільний час та подякувати Збройним Силам України створивши своїми руками творчі роботи для підняття патріотичного духу захисників. Ігрова локація чекала дітей на території дитячої бібліотеки, краєзнавчий музей запросив на народознавчу локацію, дитяча музична школа створила художню локацію, мистецька акція та аквагрим пройшли під егідою будинку дитячої та юнацької творчості. Також дітей чекала футбольна локація та спортивна.

     Урочисте відкриття свята розпочалось біля будинку культури на творчій локації з екологічною родзинкою. В переддень дитячого свята в головному клубному закладі громади відбулася екоакція «Оберігаємо дітей, а діти – природу». Діти своїми руками висадили рослини та вічнозелені кущі поблизу будинку культури збагативши наше селище новими насадженнями. В екоакціїї брали участь діти із дитячого будинку сімейного типу БУБЛІЙ, дітки із багатодітної родини ЯЙЧЕНЯ та хлопчик-активіст Саша ДЕЙКО. Всім учасникам акції вручено подарункові сертифікати на ігровий майданчик.

     Для дітей підготували вітальну концертну програму під час якої чудовий настрій  дарували солісти – Аліса ЧОВГАН (керівник-Олена НАХНЮПА), Влада Мозгова, Марк Панченко (керівник-Андрій СИНИЦИН) та зразковий танцювальний колектив «Кіара» (керівник-Алла МАКОВСЬКА).

     Щиро привітали дітей зі святом Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, які відвідали усі локації, поспілкувалися з дітьми та  долучилися до активностей.

    Дякуємо за допомогу у проведенні свята нашим щирим друзям: депутату Сахновщинської селищної ради Аліні БЄЛІК, голові Благодійного фонду «Серця незламних» Руслані КОРІННІЙ,  натхненниці громадської організації “Захисник краю” Валентині Косточці та приватному підприємцю  Олександру ОДАРЮКУ.

  Ще один навчальний рік діти здолали в умовах повітряних небезпек, тривоги за рідних, розгубленості, а часом і розпачу. Здолали з вірою й упертістю, молитвою за тих, хто нас захищає. І не тільки молитвою, а й конкретною допомогою – словом і ділом. Дітки громади постійно допомагають ЗСУ, несучи тепло маленьких сердець, які виявляються такими великими!

Попереду відпочинок! Хай це літо буде мирним і переможним!

No Comments

Post A Comment