Десята річниця Революції Гідності: заходи у громаді

    21 листопада в Сахновщинському будинку культури з метою гідного відзначення десятої річниці Революції Гідності, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України було проведено національно-патріотичний захід «Заряджені гідністю та жагою свободи», на який завітали заступник Сахновщинського селищного голови Максим КАРПЛЮК, директор Сахновщинського відділу «Бюро правової допомоги» Людмила КЛІМОВА, керівники закладів культури громади, старшокласники Комунального закладу «Сахновщинський ліцей №1» та Комунального закладу «Сахновщинський ліцей №2».

    Біля центрального входу до головного закладу культури громади було створено імпровізований Майдан, де була присутня революційна символіка тих подій – «йолка», шини, коктейлі Молотова, каски, українські прапори. Всі присутні могли відчути дух Майдану, зігрівшись чаєм з канапками, які майданівці назвали польовою кухнею.

    «Шановні жителі Сахновщинської громади! Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. У цей день ми згадуємо дві революції, які стали знаковими для нашої країни – Помаранчеву 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Тоді українці показали, що мають сили, наполегливість та сміливість самостійно творити історію своєї країни. Ми і сьогодні продовжуємо нашу боротьбу за свободу, честь та гідність! Пам’ятаємо про кожного, хто поклав своє життя заради майбутнього нашої країни! Дякуємо нашим захисникам і віримо, що перемога за нами! Слава Україні!», – сказав заступник Сахновщинського селищного голови Максим КАРПЛЮК у своєму зверненні.

     Сьогодні ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода. Пристуні вшанували пам’ять полеглих Героїв Майдану – Небесну Сотню білими янголами пам’яті прикріпивши їх на один із символів Майдану – «йолку».

    Після акції «Янголи пам’яті» присутні долучилися до флешмобу #Бути_Гідним, сфотографувавшись з прапорами України і Європейського Союзу та поділилися фотографіями й роздумами про Євромайдан під цим тегом у соцмережах.

    Продовжились заходи в глядацькій залі будинку культури, де учасники дійства переглянули а потім обговорили документальний фільм «П’ять портретів Майдану».

    Цей захід став яскравим прикладом того, як культурно-мистецька акція може створити вражаючий простір для вираження патріотичних почуттів.

Заряджені гідністю та жагою свободи, віримо в перемогу, віримо в нашу державу!

No Comments

Post A Comment