День захисту дітей в Сахновщинській громаді

     1 червня в Міжнародний день захисту дітей, керівництво селищної ради не змогло залишити без свята та розваг підростаюче покоління громади. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради було доручено організацію, координацію та проведення свята.

 1 червня з 10:00 до 12:00 було організовано ряд різноформатних заходів для юних сахновщан та гостей селища.

         В центральному парку селища діяли локації на всі смаки та уподобання:

 – Комунальний заклад «Сахновщинська дитяча музична школа» підготував «Фотосушку дитячих малюнків», на яку діти приносили власноруч намальовані малюнки на тему: «Наші захисники – наша гордість». Також на цій локації  викладачі художнього відділення провели майстер-клас по малюванню. Тут кожен охочий міг повчитись малюванню та створити свій малюнок. По закінченню акції, завуч музичної школи – Наталія ЯСИНОК передала малюнки заступнику селищного голови Олександру КОБІ. В подальшому їх буде направлено нашим воїнам для підняття їх настрою та морального духу;

 

–  Інтелектуальна локація «Шахи, шашки», де юні спортсмени могли проявити свій інтелект та позмагатись між собою;

– «Майстер-клас з плетіння браслетів «Метелик» та аквагрим «Ми діти України. З Україною в серці»  (забезпечив проведення даної локації Комунальний заклад «Сахновщинський будинок дитячої та юнацької творчості» на площадці працювали: Н. БУДАЄВА, Н. МАСТЕРСЬКИХ, Т. КОБА та А. МІНЯЙЛО);

 

 

– Локація «Янголята своїми руками» (майструвала з дітьми народна умілиця та працівниця будинку культури Наталія ДЕМІДОВА). Янголята, зроблені на цій локації полетять на передову захищати наших бійців;

– Краєзнавча локація «Знайомство з історією рідного краю» (підготувала директорка Комунального закладу «Сахновщинський краєзнавчий музей» – Ніна ПРЯДКО).

         Також в цей святковий день було проведено спортивні заходи:

 

 

–  У спортивному клубі «Замок» пройшов дитячий турнір з тенісу настільного (за організацію проведення турніру відповідав керівник Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Вадим МІДНИЙ);

– На футбольному полі Сахновщинського ліцею №1 пройшов футбольний матч між дитячими командами. Директор Комунального закладу «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Олімп» Валентин ПАХУЩИЙ нагородив переможців турніру та вручив всім учасникам солодощі.

        

 

   В центрі седища, біля лебединого фонтану до діток звернувся заступник селищного голови Олександр КОБА, який привітав їх зі святом. До вітань долучилась фахівець сектору «Сахновщинська БПД» Людмила КЛІМОВА.

 

 

 

 

Директорка дитячої бібліотеки Юлія СТОКАЛЮК провела з дітьми цікавий квест. Спортивно-інтелектуальне змагання складалось з декількох етапів, діти виконували завдання із задоволенням та раділи кожній маленькій перемозі. Завершальним етапом квесту було завдання заспівати пісню про калину. Разом із керівником вокального колективу Комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система» Іриною СИНИЦИНОЮ діти впоралися із цим завданням «на відмінно», та заспівали на всю площу українську повстанську пісню «Ой у лузі червона калина».

Звершилось святкування солодкими подарунками для всіх присутніх діток.

         Сьогодні наше селище, як і в мирні часи, почуло веселий сміх дітей, побачило їх задоволенні обличчя та відчуло тепло їх сердець.

No Comments

Post A Comment