ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ САХНОВЩИНИ: РАДІЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ, ВІДДАЄМО ШАНУ ГЕРОЯМ

      Працівники клубних закладів Сахновщинської громади долучись до територіального мітингу-вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни, що віддали свої життя у запеклих боях за Сахновщинську землю.

      Мітинги відбулися у центрі громади та старостинських округах, до цього дня клубні працівники готувалися ретельно та з особливою увагою. Напередодні пам’ятної дати вони долучилися до прибирання території навколо братських могил. Адже 17 вересня – День визволення Сахновщинського краю від нацистських окупантів. Це один із найважливіших днів в історії сахновщан. Свято радості і суму водночас. Радіємо за перемогу, але сумуємо за загиблими. Віддаємо шану полеглим, але дивимося у світле майбутнє! З Днем визволення, Сахновщино!

     У рамках відзначення пам’ятної дати на центральній площі селища відбувся молодіжний танцювальний флешмоб “Серце Сахновщини”. Флешмоб втілили у життя головний хореограф-постановник Алла Маковська та її зразковий танцювальний колектив “Кіара” за участі зразкової хореографічної студії “Експресія” (керівник – Людмила Корінна) та дитячої циркової студії “Піраміда” (керівник – Світлана Безуглова). Ідея провести такий захід виникла у Віталії Дудки, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради.

      У флешмобі взяло участь понад 80 талановитих юних обдарувань, а ще більше було глядачів! Харизматичний ведучий флешмобу Андрій Іванов запалював і підбадьорював публіку як тільки міг! Молодчинка!

Серце Сахновщини – молоде, креативне, натхненне, енергійне! Це представники нового покоління – сучасного, рішучого, наполегливого, які прагнуть до творчого самовираження та уваги. Серце Сахновщини – це її молодь, її майбутнє, її краще життя. Цей флешмоб лише підтвердив той факт, що юні Сахновщини – обдаровані, ініціативні, ідейні! Ой, скільки приємних слів можна підібрати про цих дітей та молодь! Хочеться побільше такого драйву та запалу, хочеться частіше чути голос нашої молоді. Чи не так?

      Всі учасники флешмобу отримали подарунки від Національного олімпійського комітету, а від Сахновщинської селищної ради – морозиво.

    Відеозйомку флешмобу з квадрокоптера забезпечив Валентин Бєлік.

Опісля відбулася територіальна легкоатлетична естафета, в якій взяли участь учні КЗ «Сахновщинський ліцей №1» та КЗ «Сахновщинський ліцей №2». Перемогла дружба! Діти отримали призи – футбольні м’ячі та морозиво від Сахновщинської селищної ради. Кожному учаснику естафети вручено іменний сертифікат, а від відділу освіти, культури, молоді та спорту – командні подяки.

17 вересня, ввечері, на центральній площі Сахновщини відбувся святковий концерт за участі працівників КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” та учасників художньої-самодіяльності, солістів-вокалістів. На головній сцені громади виступили:

– Народний чоловічий вокальний гурт “Явір”, Лебедівський сільський клуб-філія (керівник – Анатолій Крейдун);

– Зразкова хореографічна студія “Експресія” (керівник – Людмила Корінна);

– Зразковий танцювальний колектив “Кіара” (керівник – Алла Маковська);

– Дитяча циркова студія “Піраміда” (керівник – Світлана Безуглова);

– Народний жіночий вокальний ансамбль “Сахновщаночка”, КЗ “Сахновщинська централізована клубна система”;

– Альона Близно (керівник – Оксана Звонко), Шевченківський сільський клуб-філія;

– Вікторія Лисенко, Костянтинівський сільський клуб-філія;

– Марк Панченко (керівник – Андрій Синицин);

– Олена Нахнюпа;

– квартет “Гармонія”, КЗ “Сахновщинська централізована клубна система”.

     Сільські клуби-філії з нагоди пам’ятної дати також провели низку тематичних заходів – від мітингів-вшанувань, інформаційних порталів, виставок до концертних програм. Як бачимо, програма відзначення 78-ї річниці визволення Сахновщини від нацистських окупантів пройшла жваво та насичено. Дай, Боже, діждати до наступного року!

 

Переглянути відео зйомку флешмобу з квадрокоптера: https://www.facebook.com/sakhrbk/videos/597050118151448/

Переглянути відео святкового концерту: https://www.facebook.com/sakhrbk/videos/4095378910590750/

No Comments

Post A Comment