День народного єднання: як його відзначає Сахновщина

 

   16 лютого 2022 року Україна на державному рівні відзначає День єднання. День єднання – має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ.

   Участь у цьому патріотичному заході взяла і Сахновщинська громада.

   Селищний голова Володимир Суєцький у своєму зверненні зазначив: «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Глава держави підписав відповідний указ № 53/2022. Згідно з документом, 16 лютого буде піднятий Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах нашої країни, а о 10:00 буде виконано Державний Гімн України».

  Сахновщани підтримали заклик Президента – вдягли синьо-жовті стрічки та під звуки Державного гімну військовослужбовці третього відділу Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підняли прапор України.

«Ми віримо у власні сили та продовжуємо разом будувати наше майбутнє. Тому що нас об’єднує любов до України, єдиної та неповторної.

Любіть Україну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Великий народе великої країни!»  (В. Зеленський).

 

Головний спеціаліст відділу

освіти, культури, молоді та спорту                             Віталія ДУДКА

 

 

No Comments

Post A Comment