День фізичної культури та спорту на Сахновщині

     10 вересня на стадіоні “Колос” відбулися спортивні заходи, приуроченні Дню фізичної культури та спорту в Україні.
      Перед початком змагань голова Сахновщинської селищної ради Володимир Суєцький привітав спортсменів та вболівальників зі святом спорту, побажав успішних стартів та перемог в майбутньому та разом з головою громадської організації ” СМО ВФСТ “Колос” Вадимом Мідним нагородив ветеранів спорту та працівників галузі грамотами за особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя, а саме – Петра Волошина, Михайла Дядюка, Артема Оганова, Валерія Мальцева, Олену Буряк, Володимира Селищева, Вероніку Гомлю.
      До привітань також долучився керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін, який нагородив кращих вчителів та тренерів Романа Какадія, Артема Афанасьєва, Андрія Пов’якала, Олександра Какадія та Світлану Безуглову за активну громадянську позицію та  особливі досягнення у галузі спорту.
Від Красноградської районної федерації футболу почесними грамотами було відзначено Володимира Суєцького та Армена Бакманяна за підтримку розвитку масового футболу в Красноградському районі.
Капітани команд-учасниць футбольного турніру виконали почесну місію підняття державного прапора України, а юна співачка Анна Івашкевич для всіх присутніх виконала пісню “Україна – родина”.
       На футбольний турнір серед ветеранів (35+) заявилося три команди, які  між собою і виявили переможця та призерів змагань. Так, вигравши з рахунком 4:0 у футболістів зі Старовірівки та 4:2 у ветеранів м.Краснограду, переможцями стали сахновщани, які підтвердили за собою звання однієї з кращих ветеранських команд Харківської області. Срібні нагороди вибороли красноградські спортсмени, які переграли ветеранів зі  Старовірівки з рахунком 3:0.
       Команди переможців та призерів змагань отримали кубки, медалі та грамоти відповідно до зайнятих місць, а кращі гравці у складах команд :  Роман Боюка (Сахновщина), Андрій Омельчук (Красноград) та Сергій Прокоф’єв (Старовірівка) були нагородженні пам’ятними призами.
      Всі нагороди було надано  “Благодійним фондом Армена Бакманяна”.
       У змаганнях з пляжного волейболу прийняло участь 5 команд нашої громади. Так перемогу виборола команда у складі Сергія Варлахова та Максима Коби, друге місце за Максимом Чуприном та Андрієм Кінашем і третє – за Родіоном Ярцовим та Андрієм Ярцевим.
      Переможці та призери змагань з пляжного волейболу були нагородженні медалями та грамотами.
       Після закінчення змагань на всіх присутніх чекала смачна каша, пиріжки та гарячий чай.
  Свято спорту вдалося! Дякуємо Всім , хто долучився до проведення спортивного заходу. Все буде Україна!!!
З повагою, Володимир Яцина
No Comments

Post A Comment