«Чорнобиль – довгий слід пам’яті»

    Восьмидесяті роки минулого століття сколихнули весь світ жахливою вістю про аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Велике випробування Чорнобилем випало на долю українців. А надто тих, хто кинувся рятувати життя не лише на своїй землі, без перебільшення, – світу.  Ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Тож до Дня вшанування ліквідаторів наслідків найбільшої техногенної катастрофи людства (14 грудня) проводиться виставка-конкурс образотворчого мистецтва «Чорнобиль – довгий слід пам’яті». Організатором виставки-конкурсу є комунальний заклад «Сахновщинська публічна бібліотека». Відгукнулися на заклик взяти участь в акції сільські бібліотеки-філії мережі.

      В роботах учасників, звісно ж, висвітлення теми трагедії на Чорнобильській АЕС, виховання шанобливого ставлення до історичного минулого України. Метою конкурсу є привернення уваги до проблем Чорнобиля,  популяризація літератури із зазначеної теми, належне вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС,  розкриття хисту і здібностей обдарованих мешканців громади, їх підтримка та стимулювання.

        Болем кожна картина пронизана… Жалем кожна робота позначена… На папері художніми засобами вилились гіркі думки про Чорнобиль. Гіркі, бо мають полиновий присмак… Це завжди  треба пам’ятати, коли прагнемо мати розвинену державу, бачити нашу землю безпечною, екологічно чистою, квітучою.

 

No Comments

Post A Comment