Четвертий тур з чемпіонату Дніпропетровської області з футболу

У неділю, 30 квітня, на стадіоні “Колос” Сахновщинський футбольний клуб «Колос», в рамках четвертого туру Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з футболу приймав криворізький ХФК «Пенуел».

В першій половині стартового тайму на полі спостерігалася рівна гра. Обидві команди створювали моменти, втім рахунок вдалося відкрити гостям, відзначився Ілля Шкель. До перерви господарі зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Відновив паритет в матчі Владислав Процюк. Вивів вперед партнерів Денис Скотаренко. До перерви він же оформив дубль, подвоївши перевагу партнерів – 3:1.
     У другій половині гри господарі відзначилися ще двічі. Спочатку Скотаренко оформив хет-трик, а потім підсумковий рахунок в матчі встановив Віталій Єфіц – 5:1. «Колос» міг забивати і більше, втім не зумів реалізувати непогані моменти, зокрема й одинадцятиметровий штрафний удар.
? Після чотирьох матчів «Колос» набрав дев’ять очок, завдяки чому піднявся на третє місце. Наразі в чемпіонаті тільки одна команда ще не втрачала очок, це клуб «Оріль» з Дніпропетровщини, у нього 12 залікових балів. У наших земляків і у ще двох команд на три очки менше, вони й розташовуються на 2-4 місцях.
     Перед самим початком матчу привітали гравців та вболівальників з Всеукраїнським днем футболу, який відзначався 29 квітня. З цього приводу від Харківської обласної асоціації футболу пообіцяли подарувати м’яч автору дебютного голу у цій зустрічі, володарем якого став футболіст команди гостей.
    ?На цей матч був запрошений дитячий волонтерський центр «Сонячні квіти», вони пропонували свої поробки та збирали кошти на підтримку ЗСУ. Загалом вдалося зібрати понад 9 тисяч гривень, які підуть на пошиття одягу військовим. А від організаторів був подарований клубний шарф «Колоса» вболівальнику, який зробив найбільший донат. Їм виявився Ігор Половко, який дав на потреби ЗСУ дві тисячі гривень.