«Чарівна краса Вишиванки»

    20 травня Україна  та майже 50 країн світу відзначатимуть День вишиванки. Це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Флешмоб чернівецьких студентів у 2006  році перетворився на могутній   патріотичний рух серед українців усього світу.

    Україна здавна славиться своїми вишивками.. І вишивка так міцно увійшла в наше життя, що немає жодної оселі, де не було вишитих речей

Щороку цього дня вся Україна , а також кожен куточок планети, де живуть українці, перетворюється на фантастичну красу

    Бібліотеки  Сахновщини щорічно активно святкують День вишиванки. Виключенням не став і 2021рік.. Пропонуємо переглянути  світлини, відео-презентації  свята, створені працівниками нашої книгозбірні.

    До дня вишиванки у приміщенні Лебедівського СБК  завідуючою Лебедівською СБФ   Світланою Удовіченко та директором краєзнавчого музею села Світланою Ткалич  була оформлена виставка- вернісаж                   « Розцвіли,наче маки червоні, українських жінок рушники», Шевченківською сільською бібліотекою – філією завідуючою Любов Кондратенко оформлена виставка – експозиція «Чарівна краса Вишиванки», у Дубовогрядській сільській бібліотеці – філії для своїх користувачів завідуюча Оксана Крамарь також підготувала виставку робіт сільських вишивальниць «Академія домашнього умільця».

    Тож бережіть своє, українське, яке належить нам з діда-прадіда, є неоціненим оберегом історичної пам’яті, духовною скарбницею з бабусиної скрині, і носіть на долю і щастя. Вишиванка – це наш національний оберіг і наш український космос…

No Comments

Post A Comment