Благодійний турнір “Осінь 2022”

В суботу 8 жовтня на стадіоні “Олімпійські резерви” в м.Дніпро стартував Благодійний турнір на підтримку ЗСУ з футболу.
       Сахновщинський ФК “Колос”, який вперше приймає участь у змаганнях під егідою Асоціації футболу Дніпропетровської області, у першому турі зустрічався з командою “Рапід” з міста Кам’янське.
      Вже з перших хвилин матчу наші футболісти почали домінувати на полі і вже на 14 хвилині відбулося перше взяття воріт, коли Микола Басов записав гол на свій рахунок. На 32-й та 38-й хвилинах Денис Скотаренко зробив дубль і команди пішли на перерву за рахунку 3:0 на користь “Колосу”.
Після перерви гравці “Рапіду” виглядали більш впевненіше на полі і зуміли скоротити відставання, завдяки вдалим діям у нападі.     Однак, більше скористатися своїми можливостями вони не змогли, а натомість гравці “Колосу” провели ще одну результативну атаку і Олександр Чуніковський встановив остаточний рахунок 4:2 на користь сахновщан.
     Отже, “Колос” здобув три залікових пункти і очолив турнірну таблицю після першого туру змагань.