Благодійний ярмарок «Зігрій солдата» на підтримку наших захисників

     На Сахновщині є дуже гарна традиція, в чудову осінню пору, коли все добро із садів, городів і полів зібрано і звезено в двори, сховане в комори, збиратись на великий осінній ярмарок. Чого тільки не було на тих ярмарках у незапам’ятні часи в Сахновщині! Цю гарну традицію ми не повинні забути і втратити. Зберегти багаті культурні надбання Сахновщинського краю – одна з важливих місій сахновщан у цій війні.

     Отже, 21 жовтня 2023 року, на центральній площі селища Сахновщина, відбувся традиційний осінній ярмарок під символічною назвою «Зігрій солдата». Сахновщинський осінній ярмарок набув нового значення і звучання. Вже другий рік поспіль проводиться повністю благодійний захід. Цього року впродовж ярмарку відбувся збір коштів на потреби громадського об’єднання «Добра справа», які займаються пошиттям одягу для захисників України. Йде зима і надходить багато запитів від захисників щодо пошиття теплого одягу. Є термінові замовлення від 93 бригади, від танкістів, від 37 морської піхоти мінометної батареї, від 53 розвідної бригади, від військових із інтернаціонального батальйону.

     Ярмарок розпочався о 08:00 та тривав до 12:00. Організатори ярмарку сповідували дві головні цілі. Перша – це зібрати кошти на потреби ЗСУ, а саме: на теплу тканину для пошиття одягу. І друга – забезпечити жителів громади сільськогосподарською продукцією за зниженими цінами. На ярмарку були розміщені торгові ряди із сільськогосподарською продукцією, вирощеною на нашій рідній землі. Там можна було придбати молочні та м’ясні продукти, рибу, овочі, фрукти, саджанці рослин, зернові та зернобобові культури, олію, одяг, декоративні прикраси, вироби ручної роботи, випічку та інше.

      В ярмаркових заходах активну участь взяли заклади культури громади, а саме: комунальний заклад «Сахновщинський будинок дитячої та юнацької творчості», комунальний заклад «Сахновщинська централізована клубна система», комунальний заклад «Сахновщинський краєзнавчий музей», комунальний заклад «Сахновщинська публічна бібліотека», комунальний заклад «Сахновщинська дитяча музична школа».

     Аматори сільських клубів-філій своїми патріотичними номерами прикрасили благодійну ярмарку.

      Велика подяка всім небайдужим жителям громади, які взяли участь у благодійному заході. Вашою допомогою ми прискорюємо перемогу. Завдяки всім вам було зібрано 35 967, 60 грн. З них:

     Працівники культури та народні майстри громади – 30 063,50 грн;

     Дитяче волонтерське об’єднання «Сонячні квіти» – 1000 грн;

     Сільськогосподарські підприємства – 4 904,10 грн;

     Благодійний захід завершився оголошенням результатів та передачею скриньки з грошима селищним головою Володимиром СУЄЦЬКИМ голові громадської організації «Добра справа» Наталії КОШЛЯК.

     Ми щиро вдячні нашим майстрам і майстриням, учасникам художньої самодіяльності, жителям громади за те, що з великою душею відгукнулися та долучилися до благодійного ярмарку! Адже благодійність – це бажання поділитися теплом, можливість зробити добру справу, а в даному випадку – підтримати Збройні Сили України.

Єднання понад усе! Миру всім і швидкої Перемоги!

No Comments

Post A Comment