«Безоплатна правова допомога в Україні»

     10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості: рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.

      Цей день – нагода ще раз заявити про значущість прав людини, необхідність глобальної солідарності і загальної людяності. Саме до цієї дати приурочений Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

    Цього дня відділом «Сахновщинське бюро правової допомоги» на базі КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» Сахновщинської селищної ради проведено круглий стіл на тему «Безоплатна правова допомога в Україні».

     Серед учасників заходу: партнери системи безоплатної правової допомоги із числа представників  Центру соціальних служб Сахновщинської селищної ради, бібліотечні працівники. Присутні обговорили низку питань, зокрема, що стосуються правових засобів захисту прав людини, реалізації громадянами України права на судовий захист та захист прав соціально незахищених категорій громадян.

     Спілкування відбувалося у форматі жвавого діалогу, обговорювали ідеї та подальші інструменти для їх реалізації.

    «Незважаючи на всю складність 2021 року у зв’язку з пандемією, ми й надалі продовжуємо надавати якісну безоплатну правову допомогу жителям Сахновщини, адже розуміємо, що правовий захист громадян не можна поставити на паузу. За 11 місяців поточного року бюро надано 5581 юридичних консультацій та роз’яснень громадянам, а 28 осіб отримали  безоплатну вторинну правову допомогу. У всеукраїнський день безоплатної правової допомоги ми вкотре нагадуємо громадянам про важливість правової освіти. Знайте та захищайте свої права разом з нами! Для нас дуже важливо, щоб люди вирішували свої проблеми виключно у правовий спосіб, для цього вони завжди можуть звернутись до юристів БПД та отримати якісну консультацію», – наголосила  начальник відділу «Сахновщинське БПД» Людмила Клімова.

No Comments

Post A Comment