АКЦІЯ ЄДНАННЯ “ЛИСТ ПЕРЕМОГИ”: підсумки

    Сьогодні 365 днів як Україна та українці демонструють свою міць, витримку та єдність. В цей знаковий день працівники культури не залишилися осторонь, а, навпаки, вкотре об’єдналися навколо спільної ідеї – написання справжніх паперових листів у рамках акції єднання “Лист перемоги”. До неї долучилися діти і молодь всієї громади, навіть з найвіддаленіших її куточків. Всі заклади культури проявили активність та небайдужість до такої ініціативи.

    Нам приємно, що акція дала змогу дітям повірити в справжнє диво. Наприклад, реальна історія, що стосується нашої акції: маленький хлопчик написав листа своєму татові, загадавши бажання його побачити, щоб він приїхав додому. І от трапилося диво: ввечері хлопчик відправив цього листа, а посеред ночі тато несподівано приїхав додому у відпустку. Малий був впевнений, що тато прочитав його листа і одразу вирушив до сина. Так що дива трапляються! Треба у них вірити, як оцей малий.

   Листи також писали і дорослі. Адже всі хочуть наблизити цей омріяний день перемоги!

    Навколо благородної справи об’єдналися декілька волонтерських осередків, а саме Благодійна організація “Благодійний фонд “Серця незламних” та волонтерка Ганна Ярцова, які підтримали дітей солодкими подарунками та приємними сюрпризами від дітей з інших країн. Для наших діток прояв уваги під час війни також є важливим. І ми задоволені, що ця акція викликала у дітей і радість, і посмішки, і здивування, і гордість за своїх захисників.

   У підсумку ми передали 114 листів від маленьких патріотів великим патріотам.

No Comments

Post A Comment