АКЦІЯ ДЛЯ МОЛОДІ САХНОВЩИНСЬКОЇ ГРОМАДИ “ЗАХИСТИ СЕБЕ”

      04 жовтня 2022 року на запрошення відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради, активних працівників культури Сахновщини до нас завітали представники Харківського обласного центру молоді разом з фахівцями Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України в рамках обласної акції “Захисти себе”. Захід відбувся на базі 55-ї Державної пожежно-рятувальної частини. 

     Фахівці державної служби надзвичайних ситуацій України провели для молоді Сахновщини тренінг “Основи мінної безпеки, дії під час надзвичайних ситуацій”. Мета тренінгу – надати базові знання і практичні навички домедичної допомоги, пожежної, хімічної та радіологічної безпеки. Кожен із тренерів згаданих напрямів лаконічно і доступно доніс навчальний матеріал до слухачів. Практичні навики закріпили у блоці домедичної допомоги, де навчилися накладати турнікет при кровотечах, правильно фіксувати положення тіла потерпілого, робити непрямий масаж серця (прості реанімаційні заходи) тощо. 

       Учасники навчального заходу – учні, студенти, працююча молодь Сахновщини також отримали актуальну інформацію про вибухонебезпечні предмети, які наразі є на території  Харківської області. Ці знання закріпив блок “Мінна безпека: дії під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів”. 

       За результатами навчання 20 слухачів отримали сертифікати учасника тематично-навчальної програми “Центр практики безпеки “ТехноПарк”. Всі здобули корисні знання, досвід і базове уявлення про те, як захисти себе і своїх близьких у разі надзвичайної ситуації.

       Висловлюємо подяку Міжрегіональному центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, Комунальній установі “Харківський обласний центр молоді», Сахновщинському районному сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій за організацію та проведення тренінгу.

No Comments

Post A Comment