Акція “Сонях пам’яті”

    29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Тоді загинуло понад 300 осіб, сотні людей потрапили у полон та були поранені.

    23 серпня 2019 року Президент України підписав указ про відзначення в Україні 29 серпня Дня пам’яті захисників України.

     Працівники КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Віталія Дудка провели тематичні заходи з нагоди цієї пам’ятної дати. Зокрема, разом з жителями селища Сахновщина долучилися до Всеукраїнської акції “Сонях пам’яті”, яка присвячена вшануванню пам’яті загиблих захисників України. У Сахновщинському краєзнавчому музеї працівники будинку культури провели реквієм-вшанування “Ми пам’ятаємо цей день” за участі заступника Сахновщинського селищного голови Олександра Коби, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Григорія Перкіна, учасників військових дій.

     Звісно, хотілося б, щоби в календарі було поменше таких трагічних дат, але це вже наша історія, творцями якої є кожен із нас. Сумуємо, пам’ятаємо, боротьба триває!

No Comments

Post A Comment