Афганістан. Сторінки пам’яті.

    13 лютого 2023 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення радянських військ з  Афганістану, в комунальному закладі «Сахновщинський краєзнавчий музей» відбулася традиційна зустріч «Афганістан. Сторінки пам’яті».

     В заході взяли участь представники закладів культури Сахновщинської громади і учасники бойових дій в Афганістані: Сергій ЗАХОЖИЙ, капітан у відставці,  голова Сахновщинської організації Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану, Володимир АЛЕКСАНДРІН, рядовий. Вони поділися своїми спогадами про фронтові будні, військові операції та побут бійців у незвичних кліматичних умовах Афганістану. В ході зустрічі  відповідали на  поставлені запитання.

     Директор закладу Ніна ПРЯДКО ознайомила присутніх з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, продемонструвала фрагмент фільму про афганську війну.

     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто сьогодні віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

     Від імені керівництва Сахновщинської селищної ради зі словами глибокої шани та поваги до ветеранів війни звернулася головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія ДУДКА.

     По завершенню заходу  учасники зібрання схилили голови у пам’ять про загиблих воїнів-афганців, мешканців Сахновщи – Леоніда ПОЖИДАЄВА та Миколи ІГНАТКА і поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника.

No Comments

Post A Comment