Відбувся останній матч групового турніру з футболу на підтримку ЗСУ “Осінь – 2022”

13 листопада в м. Дніпро відбувся останній матч групового турніру з футболу на підтримку ЗСУ “Осінь – 2022”, в якому Сахновщинський “Колос” зустрічався з місцевою командою “Енергія – Тополь”. До останнього туру дніпряни випереджали сахновщан на одне очко і обидві команди достроково вийшли до півфіналу турніру. Але в цій грі ніхто не хотів поступатися і на футбольному полі точилася запекла боротьба. Обидві команди показували майстерну гру, виважені та награні комбінації і чітку взаємодію на полі.
     Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, а вже по-перерві тренери обох команд почали проводити заміни гравців, даючи можливість резерву продемонструвати своє вміння на полі. Ближче до кінця матчу напруга на полі загострилася, побільшало порушень правил і арбітру довелося роздати безліч жовтих карток. Так один із гравців “Колосу” отримав другу жовту картку в матчі та залишив свою команду у меншості. Сахновщани в свою чергу відреагували на це м’ячем у ворота своїх суперників. Після пропущеного голу, вже дніпряни взяли ініціативу в свої руки та кинулися рятувати матч. Наші гравці вдало діяли в захисті і при першій можливості переходили до контратак, в одній з яких нашого гравця зупиняли не за правилами, а суддівський свисток промовчав. І тут невдоволення нашого гравця суддя нагородив одним ” горчичником”, а потім і другим. І вже маючи на два гравці більше, дніпряни скористалися своєю більшістю та зрівняли рахунок у матчі.
     Сахновщинський “Колос” зіграв з усіма командами в групі та не зазнав жодної поразки.
 Надалі чекаємо на півфінал та сподіваємося на перемогу.