8-тур Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з футболу

✅В суботу 12 серпня в с.Троїцьке Павлоградського району відбувся матч 8-туру Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з футболу між командами господарів “Агро – КМР” та сахновщинським “Колосом”.

За останній час, це була вже четверта зустріч між цими командами, і вони вже напевне вивчили одна одну. Тому і гра виявилася напруженною та бойовою. Вже в першому таймі команди забили на двох п’ять голів, і на перерву гравці “Колосу” пішли за рахунку 3:2 на свою користь.
У другому таймі градус напруги тільки зростав, господарі прагнули не програти, а сахновщани отримати чергову перемогу. І матч так і закінчився 3:2 .
?Голи в нашій команді забивали:
Середницький Володимир – 2⚽️⚽️
Гаркуша Владислав -1⚽️
?Слідуючий свій матч команда “Колос”проведе знову на виїзді проти лозівського “Авангарду”.