30 років Незалежності України: як святкували клубні заклади Сахновщинської громади

   День Державного Прапора України

      23 серпня – День Державного Прапора України. Саме під знаменами символа нашої нації відбулися урочистості біля Сахновщинської селищної ради. Голова селищної ради Володимир Суєцький привітав учасників заходу зі святом та надав право підняти Державний Прапор України Віталії Дудці, головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту, та Олегу Яринічу, заступнику директора КЗ «Сахновщинська централізована клубна система». Працівники Сахновщинського будинку культури провели коротеньку концертну програму. Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України відбулися також у сільських клубних закладах: зокрема, в Аполлонівці, Багатій Чернещині та Великих Бучках проведено святкові флешмоби.

День Незалежності України

    Працівники клубних закладів Сахновщинської селищної ради долучилися до масштабного святкового концерту у Сахновщині з нагоди 30-річчя Незалежності України. На головній сцені заходу виступили квартет «Гармонія» (Андрій та Ірина Синицини, Ольга Удовіченко, Олександр Шкурлапов), Оксана Звонко та Сергій Бойченко (с. Шевченкове), Леся Шикітка (с. Тавежня), а також дитяча циркова студія «Піраміда» (керівник – Світлана Безуглова).

    Лебедівський чоловічий народний гурт «Явір» (керівник – Анатолій Крейдун) гідно представив Сахновщинську громаду на районному святковому концерті у місті Краснограді. Молодці, хлопці-козаки, ми вами гордимося!

    Не менш цікавою і насиченою була програма відзначення Незалежності України у сільських клубних закладах Сахновщинської селищної ради. Концерти, флешмоби, малюнки на асфальті, фотовиставки, виставки дитячих малюнків, запальні дискотеки – так завзято святкувала Сахновщинська земля! У деяких населених пунктах святкували вдвічі більше, адже відзначали і День Незалежності України, і День села: Аполлонівка, Костянтинівка, Нова Чернещина, Володимирівка, Дар-Надежда, певно, гуляли аж до ранку!

  Тож працівники клубних закладів та учасники художньої самодіяльності якісно підготувалися до організації та проведення святкових заходів з нагоди 30-річчя Незалежності України. Задоволений глядач – наша основна вдячність!

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment