3 – тур Благодійного турніру

В суботу 29 жовтня в м. Дніпро відбулися ігри третього туру Благодійного турніру на підтримку ЗСУ “Осінь – 2022”.
       Сахновщинський “Колос” зістрічався з лідером турніру, командою “Донбас” з м. Донецьк, яка сформована з футболістів, які раніше виступали в першості Донецької області, першості України, а зараз, як ВПО проживають та тренуються в м.Дніпро.
        З перших хвилин зустрічі на полі точилася запекла боротьба і ніхто не хотів поступатися.
 На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь “Донбасу”,  гравці якого використали свій шанс в атаці.        А вже після перерви сахновщани вийшли на поле з однією метою – відігратися. І це їм вдалося, коли Владислав Галушка зробив рахунок 1:1. Гравці обох команд розуміли, що краще взяти одне очко за нічию, чим програти матч і діяли на полі дуже обережно, щоб не робити помилок у захисті. До кінця гри в команд були можливості змінити рахунок на свою користь, але матч так і закінчився внічию, з рахунком 1:1.
 Попереду ще два тури і боротьба за вихід у півфінали загострюється.