21 листопада – День Гідності та Свободи. Вистояли на Майдані – переможемо у війні!

       Дев’ята річниця Революції Гідності, на жаль, відбувається в умовах війни. Українці, які стояли на Майдані у 2014 році, сьогодні зі зброєю в руках на фронті захищають рідну землю.

      Ми живемо в час, коли Україні потрібні не гучні слова, але потрібні відповідальні вчинки та реальний захист її існування в якості суверенної держави. Щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Визначну дату встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

     Сьогодні, 21 листопада заклади культури Сахновщинської громади провели спільну просвітницьку акцію «Вистояли на Майдані – переможемо у війні». Працівники будинку культури розробили інформаційні буклети та провели публічну дискусію у форматі живого спілкування з мешканцями громади. Вихованці художнього відділення дитячої музичної школи намалювали патріотичні малюнки та передали їх до музею. Працівники біліотеки відкрили книжкову виставку. Акція «Вистояли на Майдані – переможемо у війні» завершилася у музеї, де було проведено тематичну екскурсію.

     У ці похмурі осінні дні ми відчуваємо себе єдиним народом. Ми позбулися байдужості і остаточно зрозуміли, що саме від нас залежить майбутнє нашої країни. Наші воїни показують міць, уміння відстоювати свої землі та незалежність, а народ України – демонструє світу справжню витримку!

   Слава Україні! Слава країні нескорених!

No Comments

Post A Comment