2 тур благодійного турніру на підтримку ЗСУ

В суботу 22 жовтня в м. Дніпро відбувся 2-тур турніру на підтримку ЗСУ “Осінь 2020”, в якому Сахновщинський “Колос” зустрічався з місцевою командою МДЮСШ “Дніпро”, яка разом з “Колосом” і очолювала турнірну таблицю після 1- туру.
      Гра розпочалася за ініціативи сахновщан і проходила більше на половині поля суперників. Гравці “Колосу” створили досить гольових моментів, щоб повести у рахунку і ось Олександр Чуніховський робить рахунок 1:0. Хочеться відзначити швидкі контратаки господарів, після яких і створювалася небезпека у штрафному майданчику сахновщан. Після однієї з них, господарям і вдалося зрівняти рахунок у матчі. Але все ж таки гравці “Колосу” пішли на перерву за рахунку 2:1 на свою користь. М’ячем відзначився захисник Ростислав Олійник, який підключився до чергової атаки.
      Після перерви сахновщани продовжували грати першим номером і ось в одній з атак гравець господарів прострелив у штрафний майданчик і м’яч зрадницьки влучив у руку Роману Какадію, який у підкаті намагався перервати цей простріл. Суддя був надто жорстокий, бо показав Роману жовту картку, яка виявилася для  нього другою та вказав на одинадцятиметрову позначку. Так дніпряни зрівняли рахунок у матчі. Почти весь другий тайм сахновщани грали у меньшості але не тільки не пропустили у свої ворота, а й мали можливості вирвати перемогу в кінці матчу, коли спочатку стійка, а потім воротар завадили м’ячу залетіти у ворота дніпрян.
     Матч так і завершився бойовою нічиєю 2:2.