в ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  у  2018/2019  навчальному році:

Калініну Аліну, ученицю 10-го класу Огіївського НВК, за ІI місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Підгайного Олега, учня 9-го класу Огіївського НВК, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Кобу Юлію, ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІI місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Тітова Дмитра, учня 9-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІI місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Золочевську Анну, ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Стьогіну Анну,  ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІІI місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Візанті Вікторію, ученицю 9-го класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Підгайного Олега, учня 9-го класу Огіївського НВК, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Мукомел Софію, ученицю 9-го класу Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. , за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Демідову Наталію, ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Липову Аліну, ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Липову Аліну, ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Липову Аліну, ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Кобу Юлію, ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Ткаченко Валерію, ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Ткаченко Валерію, ученицю 10-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Кобу Юлію, ученицю 11-го класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ІII місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.