Ясельна група в Кочетку була організована ще перед війною. Завідувачем і вихователем була грот олександра павлівна.  На садибі грота по вулиці жовтневій,  біля церкви, були засновані  8 кімнатах,  4 кімнати займали – ясельні групи, та 4 кімнати – початкова школа. Після того, як приміщення розвалилось в наслідок зсувів, яслі перенесли в одноповерховий будинок – “бараки”, по вулиці Ю.Гагаріна. Згодом, в 1953 році, їх перевезли в новий барак, там же поблизу. З 1955 року призначена завідувачем Кушнір Софія, фельдшер за освітою.
Питання про необхідність побудови дошкільного закладу виникло в кінці 1970-го року. На той час на території селища функціонувало 3 дитячих дошкільних заклади. Всі вони були переповнені, без належних санітарних умов (спали діти на розкладушках та двоярусних ліжках, недостатня кількість туалетів, посуд мився в ємкостях в двох водах, так як не було проточної води, та і групові кімнати були затісні для 35-42 дітей, при нормі15-20 ). Ні спортивного і навіть музичного залу не було. Тільки в  дошкільному закладі  ясла-садок № 1 ( завідуюча Займидорога М.І.), виховувалось в 5 групах 125 дітей (а всього було 3 садочка) . Черга на місце в ясла-садок була дуже велика.

Займидорога М.І., та на той час голова селищної ради Гончаренко В.С., добивалися розробки нового проекту нового приміщення з плавальним басейном навіть через Верховну Раду, але все було марно. І тоді на початку 80 – тих років профінансувати проект взявся ВУВГ « Дінець» на чолі з тодішнім керівником Ніколаєнко М.В.  Тільки в 1987 році були вирішені всі формальності, було вирішено з 1988 розпочати будівництво приміщення на 250 місць з плавальним басейном.

Селищною головою на той час уже був Булатов В.В. (нині покійний), а завідуючою була призначена Саприкіна Н.В.

Цей проект став для кочетокців дійсно «народним» будівництвом. І, як завжди , основне навантаження ніс  ВУВГ « Дінець». Кожен день там разом з будівниками працювала збірна бригада ВУВГ « Дінець ».

Будівництво було під персональним контролем на той час голови райдержадміністрації Кулик В.Ю. Кожен день всім організаціям селища давались завдання, які обов’язково виконувались.  Завжди добросовісно відносились до поставлених завдань керівники організацій Власов В.О., Сіренко О.Д., Бевзюк Г.В., Марчук Ю.М., Сиромятников В.В.

На початку вересня 1989 року було розпочато внутрішні роботи дитячого садка, багато було зроблено силами педагогічнх колективів ясел-садків №1 та № 2 на протязі всього періоду: утеплення вікон скловатою, миття вікон, чищення плитки та лінолеуму від штукатурки та фарби, прибирання будівельних відходів . Потім стало питання комплектації матеріальної бази нового приміщення. Цією роботою займалась завідуюча дитячим садком Саприкіна Н.В.

Виконувати обов’язки завідуючих в ясла – садку № 1 та  № 2 було призначено Солоп Р.П. Щодо  якісного виконання внутрішніх робіт надали ентузіасти, активні  люди Кошельніков В.Т. та Гончаренко В.С.

1 лютого 1990 року був підписаний акт про здачу будівлі дитячого комбінату в експлуатацію. Виїзна бригада спеціалістів з районного відділу освіти прибула для складання штатного розпису . Прийняли рішення колектив ясла-садка №1 та № 2 об’єднати та зареєструвати під назвою Кочетоцький дитячий ясла-садок №1 та   відкрити 11 груп : 4 ясельних та 7 дошкільних. Завідуючою залишилась Саприкіна Н.В.

З керівництвом радгоспу «Чугуївський» велися перемови про перехід за бажанням вихователів та обслуговуючого персоналу в новий дитячий садок. Влилися в новий колектив завідуюча Корнейко Н.Г., вихователі Галич В.М., Скачкова Г.М. , та помічник вихователя Скачкова Л.В.

Всі діти цього дитячого садка були переведені в новий дитсадок. Враховуючи відстань від радгоспних будинків, було вирішено з директором радгоспу «Чугуївський» Шевчук Ю.Г. про підвіз дітей з офіціально оформленим супроводжуючим  вихователем Шагіахметовою С.О.

Радгоспний автобус в 8:30 відвозив і в 17:30 забирав всіх  дітей додому, які проживали на іншій стороні селища.

Завдяки новому дитсадочку вся черга в дитячий садок була ліквідована.

До 12 лютого 1990 року дитячий заклад був повністю укомплектований педагогічними працівниками (всі з педагогічною освітою) і обслуговуючим персоналом. Рішенням сесії селищної ради режим роботи закладу був  змінений з 10,5 годинної на 12 – ти годинний режим.

12 лютого 1990 року відбулося святкове відкриття дверей закладу на якому були присутні батьки, працівники закладу, діти, жителі селища, керівники організацій і підприємств селища, керівництва району.

Навчання дітей велося  на російській  мові. З 1 вересня 1990 року спільно з керівництвом школи  (директор Борох В.А.) перші класи шести річок розпочали своє навчання на базі  дитячого садка, в виді апробації ввели  в групи – класи  українську мову, але не прижилося.

До 1 вересня 1990 року колектив поповнився молодими спеціалістами, завдяки чому перевантаження з вихователів було знято.

Завідуюча : Саприкіна Н.В.,   Вихователі: Чулошнікова Н.Т.,  Скачкова Г.М.,

Методист: Набока Є.В. ,                               Салтикова Ж.О.,  Галич В.М.,

Медична сестра: Моргун Н.Н.,                  Солоп Р.П., Шопине Т.Ф.,

Музичні керівники: Сенченко Т.І.,          Тугусова Н.О., Горяйнова Ю.М.,

                                    Гайдамака Н.В.,         Сокол М.М., Пустоварова Ю.І.,

Інструктор з плавання: Челомбітько С.А.,  Меркулова С.В., Стовба О.Л.,

                                                                            Літвін Л.А., Моргун О.П.,

                                                                            Сафронова С.А., Корнейко Н.Г.,

                                                                            Данільченко О.І., Шестак Н.М.,

                                                                            Грайворонська О.А., Ткаченко І.М.,

                                                                            Моісеєва Т.М.

Педагогічний колектив підібрався дружний, молодий та ініціативний, талановитий.

В закладі проводилися конкурси на затишне оформлення групи,  новорічні свята для дітей селища, до річниці Перемоги в короткий термін підготували концерт для вдів , який провела молода та талановита музичний керівник Гайдамака Н.В., приймали участь  діти в  концертах  району , такі заходи проводилися в Кочетоцькому будинку культури.

Відділом освіти проводився конкурс « Вихователь року», в якому прийняли участь молоді, талановиті вихователі  Меркулова С.В,.  і Літвін Л.А. Меркулова С.В. зайняла І місце, ІІ місце зайняла Літвін Л.А.

На базі закладу наприкінці 1990–х років двічі  проходили семінари для перших керівників районів  Харківської області. Активну участь у підготовці та проведенні цих заходів брали завідуюча Саприкіна Н.В., методист – Тугусова Н.О., плав рук Дейнека О.М. Проводив ці заходи  голова Чугуївської райдержадміністрації Кулик В.Ю.

Колектив дитячого садка показував всі розділи роботи з дітьми: навчання, творча діяльність, плавання в басейні, матеріально-технічне забезпечення.

При головах Кочетоцької селищної ради Булатов В.М., Єрмаков Ю.П., Супрун М.І., дошкільний заклад завжди відчував підтримку і допомогу.

В квітні 1997 р. заклад було передано на баланс  ВУВГ « Дінець». Педагогічних працівників скоротили до мінімуму, обслуговувуючий персонал також, але харчування забезпечувалося добре. Завдяки Ніколаєнку М.В., – керівнику ВУВГ « Дінець». Потім настали часи занепаду, коли не було коштів на утримання дошкільного закладу,  дитячий садок став занепадати. Дітей не працівників ВУВГ « Дінець» до дошкільного закладу оформляти було заборонено і число груп різко скоротилося. Знову діти селища не були охоплені дошкільною освітою, занепала матеріально-технічна база закладу.

Ситуація змінилася після 2003 року, почали відновлювати дошкільну освіту, дошкільні заклади. В ці важкі часи на місце завідуючої була призначена Галич В.М. Колектив був невеликий, але ініціативний, творчий. Завжди приймали участь в постановах дитячих свят та розваг в дитячому садку та  на рівні селища . Працівники разом з дітьми завжди були бажаними гостями на святах, які проводилися для жителів селища.

02 червня 2008 року з підпорядкування ВУВГ « Дінець» дошкільний заклад був переданий на баланс Кочетоцької селищної ради (Голова селищної ради Майстренко Л.В.) . На той вже час працювало 4 групи, а завідувачем була призначена Леоненко Л.І.

В вересні 2010 року була урочисто відкрита 5 дошкільна група.  На відкритті були присутні Голова Чугуївської райдержадміністрації Лобойченко В.В., представники відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації, селищний голова Майстренко Л.В., гості, батьки, шефи.

Сьогодні наш садочок відвідує 103 дітей.

Зміцнилась матеріально-технічна база закладу завдяки головам селищної ради Майстренко Л.В., та  Рехтіну С.Є. – придбані меблі, посуд, побутову техніку (холодильники, пральна машина, плазменний телевізор, принтер, водонагрівачі та ін.)., поміняні дерев’яні вікна на металопластикові у всіх функціонуючих групах, поміняні внутрішні мережі закладу. Активну роботу у зміцненні матеріально-технічної бази відіграють батьки наших вихованців, не залишають з проблемою наодинці ВУВГ « Дінець», з керівником Злиднем І.В., завжди приходять на допомогу.

Кочетоцький дошкільний заклад разом з ініціативною групою  прийняв участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад,  розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2011-2015 роки, та зайняв І місце. Дитячому садку було придбано сучасний, красивий ігровий майданчик з качелями, пісочницею, гіркою, баскетбольним  та ін.

Колектив у дошкільному закладі досвідчений та творчий, більша половина якого працює разом ще з дня відкриття закладу. До послуг громади  селища в закладі працюють вихователі: Бабай Н.Ю., Бикова О.В., Волошина В.В., Галич В.М., Давиденко С.Б., Кравченко Н.О.,  Сафронова С.А., Тугусова Н.О., Федосєєва А.Є.,  музичний керівник: Герасименко Т.В.,  практичний психолог: Горбачова К.І.,  старша медична сестра: Кормілець Я.В., завідувач господарства Зінченко Л.І.,  а також  обслуговуючий  персонал: Бондар Н.В., Булавінцева Н.О., Гулага А.В., Карнаух Т.В., Калюжна Н.С., Колісник Т.Д., Киценко С.В., Літвін Л.А., Меркулова С.В., Садихова Г.В., Соколова Т.Ю., Стадник Т.Ф., Солуянова Л.С., Подколзін А.С., Зобніна С.О.

Наш колектив багатий на звичаї та традиції, відомий своїми талантами, сердечністю та щирістю працівників. В закладі постійно проводяться різноманітні цікаві заходи, такі як: свята-розваги, ігри, драматизації. Працівники закладу неодноразово нагороджувалися грамотами Відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації, Кочетоцької селищної ради.  В 2013 році Кочетоцький дошкільний навчальний заклад в конкурсі – огляді на  ” Найкращий заклад”  посів І місце серед дошкільних закладів району.