Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти за темою «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку»

 

  Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Сахновщинської РДА на 2019 рік 20 грудня 2019 року відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти за темою «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку» на базі Олійниківського НВК.

         Мета семінару полягала в актуалізації проблеми підвищення ефективності сучасного уроку; колегіальному пошуку шляхів підвищення ефективності уроку завдяки впровадженню інноваційних технологій навчання, розвитку творчого потенціалу педагогів та ознайомленні з системою роботи вчителів Олійниківського НВК з питань використання ІКТ у освітньому процесі як засобу підвищення ефективності навчання.

         У роботі семінару взяли участь завідувач районного методичного кабінету Коротка В.В., методист РМК Савчин Г.П., заступники директорів з навчально-виховної роботи всіх закладів загальної середньої освіти  району.

         Приємне враження на присутніх справило сучасне освітнє середовище школи з естетичним інтер’єром, приміщення класів є теплими та затишними. Сучасне освітнє середовище – запорука Нової української школи.

         Коротка В.В., завідувач районного методичного кабінету, звернула увагу на діджиталізацію освіти, використання 3 D технологій на уроках та зазначила, що впровадження ІКТ у навчальний процес – нагальна потреба сьогодення. Інформаційно-комунікаційні технології не витісняють традиційні методи і прийоми, вони дозволяють наблизити методику навчання до вимог сьогодення, провести урок на якісно новому рівні; покращити якість знань з предмету.

         Учасники семінару відвідали урок математики у 6-му класі (вчитель Корнієнко Л.В., спеціаліст вищої категорії) з використанням ІКТ за темою: «Стовпчасті та кругові діаграми».  Корнієнко Учні на уроці продемонстрували навички володіння сучасними інноваційними технологіями.

Під час семінару проведено Медіа-майстерню «Приклади використання 3 D технологій на уроках: біології, історії, географії».

         Присутні ознайомилися з інтерактивною презентаційною програмою mozaBook, яка урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки програми, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів до теми уроку і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.

 

 

Коментарів немає

Надіслати коментар