Про семінар-практикум для завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів

      25 жовтня 2019 року на базі Дубовогрядського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Сахновщинської районної ради Харківської області відбувся семінар-практикум для завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів за темою «Роль завідувача закладу дошкільної світи у створенні умов для соціалізації вихованців».

      У роботі семінару взяли участь завідувач районного методичного кабінету Коротка В.В., завідувач Дубовогрядського ДНЗ Пожога С. І., завідувачі закладів дошкільної освіти та заступники директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів.

      Під час семінару розглянуто умови соціалізації дітей дошкільного віку та складові соціальної компетентності, які необхідно сформувати в дітей дошкільного віку.

      У ході семінару, завідувач Дубовогрядського ДНЗ Пожога С. І., із досвіду роботи, ознайомила присутніх із створенням умов для соціалізації дітей у Дубовогрядському ДНЗ та наголосила на важливості партнерської взаємодії з батьками вихованців.

      Учасники семінару провели актуальний діалог «Взаємодія закладу дошкільної освіти та родини у забезпеченні соціально-особистісного розвитку дитини».

       В рамках проведення семінару учасники відвідали заняття дітей різновікової групи «Моя родина» (вихователь Папуша А. В.).

Exif_JPEG_420

Коментарів немає

Надіслати коментар