Про семінар-практикум для вчителів 1-х класів

          11 жовтня 2019 року на базі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти за темою «Впровадження інноваційних форм і методів навчання в освітній процес початкової школи з метою формування всебічно розвиненої особистості в умовах становлення Нової української школи».

Учасників семінару привітали:

  • Валентина Коротка, завідувач районного методичного кабінету;
  • Любов Кушнір, методист районного методичного кабінету;
  • Олена Макушина, директор Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Олена Дралова, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час роботи семінару було визначено пріоритетні напрями роботи з учителями початкових класів закладів загальної середньої освіти в умовах упровадження Концепції «Нова українська школа».

Коротка В. В., завідувач районного методичного кабінету, окреслила мету, завдання семінару-практикуму та зазначила, що головна мета Нової української школи – це створення школи, яка даватиме учням не лише знання, а й уміння застосовувати ці знання у житті. У такій школі мають прислухатися до думки учнів, вчити їх креативно й критично мислити.

Практичний блок семінару почався з «Ранкового кола», яке провела Терех Лідія Іванівна, вчитель початкових класів.

Учасники семінару відвідали урок у 1 класі з предмета «Математика», де познайомились з першокласниками Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та досвідом роботи вчителя Мірошниченко Інни Сергіївни.

Змістовним був «Методичний міст «Від гри до знань», який провела Мірошниченко Інна Сергіївна, вчитель 1 класу.

Цікавим та пізнавальним для вчителів був «Актуальний діалог «Оцінюємо по-новому, вчимося з радістю», який провела вчитель 2-го класу Лісниченко Тетяна Миколаївна.

Семінар-практикум був змістовним та плідним, що надало вчителям натхнення в подальшій педагогічній діяльності.

Коментарів немає

Надіслати коментар