Про роботу комісії з перевірки готовності закладів дошкільної освіти району до прийому дітей і роботи на період карантину

         Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації 01.06.2020 розпочала роботу комісія з перевірки готовності закладів дошкільної освіти району до прийому дітей і роботи на період карантину.
         До складу комісії залучено представників районної ради, відділу освіти, районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Центру первинної медико-санітарної допомоги.
        03.06.2020 комісія, за участю голови районної державної адміністрації, здійснила виїзд до Новоолександрівського закладу дошкільної освіти.
        За результатами виїзду встановлено, що в закладі створено належні умови роботи на період карантину та дотримано всі протиепідемічні заходи, з урахуванням вимог постанов КМУ та рекомендацій МОНУ.
        Остаточне рішення, щодо відновлення роботи закладу дошкільної освіти буде винесене найближчим часом, після отримання висновків всіх відповідних служб.

Коментарів немає

Надіслати коментар