Представництво ЄС в Україні проводить онлайн-заходи до Дня Європи

Наступного тижня, з понеділка до середи, пройдуть онлайн-уроки на різні теми:

– 18 травня «Права людини – основа європейських цінностей» – про інклюзію в освіті, її реалізацію та захист своїх прав. Початок – о 12:00.

– 19 травня «Лідерство та робота в команді: як це працює» – про важливі якості, навички та як надихати команду на успіх. Початок – о 15:00.

– 20 травня «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей» – про подолання стереотипів і боротьбу з дискримінацією. Початок – о 15:00. 

Щоб прослухати лекції, реєструватися не потрібно, але щоб отримати нагадування в день заходу, необхідно заповнити форму за посиланням.

Крім того, ті, хто прагне побудувати успішну кар’єру, продовжити освіту в ЄС, створити власний бізнес, цікавиться волонтерством в ЄС, може взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС» з цікавими спікерами, корисними тренінгами та дискусіями. Онлайн-захід  пройде 15 та 26 травня. Участь у ньому – безкоштовна. 

Також зараз Представництво ЄС проводить вікторину, присвячену Євросоюзу. Три найкращі знавці у кожній віковій категорії отримають сувеніри. 

Коментарів немає

Надіслати коментар