Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

 

Власенко Дарину, ученицю 9 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за II місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

 Підгайного Олега, учня 10 класу  Огіївського НВК, за III місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. 

Калініну Аліну, ученицю 11 класу Огіївського НВК , за III місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. 

Ткаченко Валерію, ученицю 11 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Каніболоцьку Юлію, ученицю 8 класу  Сахновщинської ЗОШ I-III ступенів №2, за II місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 

Петрушенко Аліну, ученицю 9 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за II місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 

Мукомел Софію, ученицю 10 класу Новоолександрівської ЗОШ I-III ступенів , за II місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 

Липову Аліну, ученицю 11 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 

Липову Аліну, ученицю 11 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. 

Липову Аліну, ученицю 11 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за II місце в III  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 

Підгайного Олега, учня 10 класу Огіївського НВК , за II місце у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.   

Пархоменко Юлію, ученицю 10 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце у II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Наукове відділення історії,секція історичне краєзнавство.

 

Ткаченко Валерію, ученицю 11 класу  КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце у III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Рудая Максима, учня 11 класу Дубовогрядської ЗОШ I-III ступенів, за III місце у III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.   

Казаряна Армана, учня 9 класу КЗ “Сахновщинський ліцей №1”, за III місце у III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.